Останні події

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

   6 грудня до Дня Збройних Сил України відбувся благодійний ярмарок «Подарунок воїну від Святого Миколая».
   Здобувачі освіти долучилися до дійства, приготувавши смаколики, якими мали змогу насолодитися всі присутні на ярмарку.
   Такі заходи необхідно проводити, адже вони об’єднують та надихають і дорослих, і дітей. Якщо ми від щирого серця робимо щось хороше, прагнемо допомогти, то це вкотре доводить, що разом – ми сила! 

Детальніше...

ІННОВАЦІЇ У ФІЗИЧНОМУ ВИХОВАННІ

   Фізична культура є важливою складовою загальної фізичної культури суспільства.
   Важливе місце в ній належить діяльнісному підходу - організації освітнього  процесу, в якому головне місце відводиться активній та різносторонній, самостійній, пізнавальній і творчій роботі.
   Серед педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти центрального регіону України 07.12.2023 року відбувся вебінар з теми: "Діяльнісний підхід - шлях до ефективної організації, мотивації та натхнення на заняттях фізичної культури", в якому взяв участь викладач фізичного виховання нашого навчального закладу Микола Осадчий з доповіддю: "Актуальні тенденції, інновації, технології, інструменти для підвищення якості новітніх послуг та професійного зростання викладачів", де  висвітлив новітні інновації роботи з студентами на заняттях фізичної культури та виховання в умовах змішаного навчання.

   Обмін досвідом - це завжди корисно і дає поштовх для педагогічних інновацій в освіті.

 

   Голова циклової комісії фізичного виховання Віктор Осадчий

Детальніше...

СВЯТКОВА ФЕЄРІЯ

   У Путивльському педагогічному фаховому коледжі розпочалась передноворічна феєрія. Учасники освітнього процесу поринули в загадковий світ української обрядовості.
   Протягом тижня серед  здобувачів освіти та викладачів закладу тривав флешмоб «Берегиня вроди – хустка»  на кращу світлину.

Детальніше...