Адміністративна рада коледжу

17 січня 2023 року відбулося чергове засідання адміністративної ради коледжу. На порядок денний були винесені найбільш важливі питання функціонування навчального закладу у сьогоднішніх непростих умовах: використання діагностичного інструментарію для моніторингу якості викладання навчальних дисциплін, реалізація національно-патріотичного виховання в діяльності колективу коледжу, стан роботи щодо запобігання правопорушень та злочинності серед студентів закладу в умовах дистанційного навчання. Учасники розглядали також проблемні питання господарської діяльності коледжу, охорони праці та окреслили шляхи їх розв’язання.

В обговоренні даних питань взяли участь т. в. о. заступника директора з навчальної роботи Юлія Стьопочкіна, методист Людмила Гойко, голова методичного об’єднання класних керівників Наталія Кисла, практичний психолог Юлія Бараннік, соціальний педагог Ірина Подшивайлова, заступник директора з адміністративно-господарської частини Микола Карачов, інженер з охорони праці Руслан Манжаров.
   Із завершальним словом виступила керівник закладу Світлана Ковальова, яка окреслила завдання роботи закладу на 2023 рік, звернула увагу на необхідність забезпечення контингенту майбутніх здобувачів освіти.

Методист коледжу Людмила ГОЙКО