Путивльський педагогічний фаховий коледж має укриття!

Головною передумовою навчального процесу в воєнний період є наявність та задовільний стан укриття. На жаль, на початок 2022/2023 навчального року у Путивльському педагогічному фаховому коледжі бомбосховища, яке б відповідало нормам, не було. Проте завдяки спільним зусиллям усього колективу ми змогли побудувати таке необхідне в умовах сьогодення укриття.

Об’єкт в належному технічному, санітарному та пожежному стані. В наявності є достатній запас води, медичних, протипожежних засобів. Були придбані біотуалети та будівельні матеріали. Робітники коледжу самотужки зробили другий вихід, технічні працівники створили комфортні умови для освітнього процесу в укритті.
    2 лютого комісією підписано Акт оцінки об’єкта (будівлі, споруди, приміщення) щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття й надано дозвіл на перебування у сховищі під час повітряної тривоги.
   Дякуємо всім, хто долучився до створення й обладнання сховища у нашому закладі.
   Віримо в Перемогу!