Платформа «Мрія» як засіб спільної боротьби з агресором

Викладачі й студентська молодь КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С.В. Руднєва» взяли участь у презентації платформи «Мрія», представлену Департаментом кіберполіції Національної поліції України.

Основна мета проєкту – протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.
   Організатор презентації проєкту Бухтіаров Артем Геннадійович, старший інспектор з особливих доручень Відділу протидії кіберзлочинам в Сумській області Національної поліції України, надав інформацію про соціальні ініціативи, основні завдання, технічні можливості та безкоштовні електронні ресурси платформи «Мрія». Наголосив, що 80 тисяч ворожих інтернет-каналів було заблоковано кіберполіцією завдяки небайдужим громадянам України. Звернувся до присутніх з пропозицією зареєструватись на сторінці телеграм-каналу та телеграм-боту для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншої оперативної інформації.
   Спікер наголосив, що кожен виявлений ворожий ресурс та його блокування наближає нашу країну до Перемоги!
   Слава Україні!!!