Виконуй свої обов'язки, поважай правопорядок і закон

Протягом 7 - 12 жовтня під гаслом "Виконуй свої обов'язки, поважай правопорядок і закон" в коледжі відбувся тиждень правових знань, що поєднав комплекс правоосвітніх заходів, спрямованих на підвищення рівня правових знань, утвердження поваги до права.

У нашій державі  велика увага приділяється вивченню прав людини, в тому числі неповнолітніх, та їх захисту. Разом з тим, не має прав без обов‘язків і відповідальності. Головний обов‘язок кожної людини – розуміти, що інші люди також мають права і їх треба поважати та не порушувати. Однак в останні роки люди стають більш жорсткими та менш толерантними. Тому було вирішено під час проведення тижня привернути увагу до основного обов‘язку кожного – бути Людиною, бути особою людяною, толерантною, терплячою до думки інших та небайдужою, довести що виконання кожним своїх обов‘язків, передбачених різними галузями права, дозволить уникнути більшості суперечок та порушень прав інших, звернути увагу на важливість знання своїх обов‘язків та необхідність їх виконання.
     В рамках тижня відбулися зустрічі з працівниками суду та Державної міграційної служби, конкурс плакатів, тематичні виховні години "Вчинки і відповідальність", "Мову закону вивчати і знати", "Ступінь свободи і міра відповідальності", "Іменем закону", "Межу закону не переступи", студентська конференція "Права людини в правовій державі" та круглий стіл на правову тематику. У фойє коледжу було оформлено інформаційний стенд "Конституційні права і обов'язки громадян України", а в бібліотеці - виставку літератури  "Крок до права. Юридична агенція".
       Тиждень права сприяв розвитку правосвідомості студентів, профілактиці правопорушень, усвідомленню того, що важливими умовами існування демократичного суспільства є правова освіченість громадян та повага до прав людини.