ФУТБОЛЬНІ БАТАЛІЇ

1 червня на стадіоні коледжу відбулись змагання з міні-футболу, присвячені Дню захисту дітей. В них взяли участь 3 команди: команда викладачів фізичного виховання, студентів 3 курсу, групи «Д» та 2 курсу, групи «Д».
   Жеребкуванням першими  на футбольне поле вийшли викладачі  та студенти 3-Д. З рахунком 6:1 перемога була за командою викладачів. В другій зустрічі зустрілися збірна групи 2-Д та 3-Д. З рахунком 6:1 перемогла команда групи 2-Д.
   В останній грі з рахунком 5:1 перемогла команда групи 2-Д у складі Костянтина ПОНОМАРЕНКА, Мирослава КУЛИКА, Андрія ПОЛЯТИКІНА, Руслана МАНЖАРОВА.
   Команда викладачів у складі Артема ФАТЕЄВА, Олексія ШЕВЦОВА, Віктора ОСАДЧОГО, Миколи ОСАДЧОГО була другою.
   3 місце за командою 3-Д у складі Дениса АТАМАНЮКА, Дмитра КАРПЕНКА, Кирило АНДРІЄНКА, Максима КОВАЛЬОВА, Костянтина КУЛИКА.
Адміністрація коледжу бажає всім учасникам змагань подальших спортивних успіхів.

Головний суддя змагань Олексій ШЕВЦОВ