mega888

Останні події

15 ЛИСТОПАДА – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВТОРИННОЇ ПЕРЕРОБКИ


   Сміття…Вічна проблема людства. Сміття було проблемою для Європи. Сміття є проблемою для України. Сміття стало проблемою для кожної української громади. Однак європейці справилися з цією проблемою. Вони зуміли побачити у ній свої можливості та переваги.
   Щороку 15 листопада в світі відзначають Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки. Вперше подібний захід провели в 1997 році в США, зрозумівши, що відходи можна обробити та використовувати знову за тим самим призначенням. Метою було заохотити населення здавати відходи у вторинну переробку і купувати продукцію, зроблену зі вторинної сировини. Поступово святкування Дня вторинної переробки поширилося і на інші небайдужі до цієї проблеми країни.
   
   З цієї нагоди викладачем біології та екології Інною Голубковою було проведено виховний захід «Сортуй сміття заради життя!» Основна мета заходу була спрямована на привернення  уваги підростаючого покоління до глобальної проблеми забруднення довкілля побутовими відходами та усвідомлення кожним відповідальності щодо розумного використання ресурсів та поводження з відходами.
   Вже сьогодні кожен може зробити внесок у зменшення накопичення відходів, дати сміттю друге життя - і в такий спосіб сам подбати про екологію! 
   Змінюйте свої звички і все споживайте розумно!