Веде нас коледж у життя...

Наш коледже! Тобі -
Наснаги у труді і нових звершень!
Хай дух педагогічний гордо процвіта,
Хай множиться історія славетна,
І будуть многії твої літа!

Шановні ветерани педагогічної праці, викладачі, випускники коледжу, студенти!
               Прийміть щирі вітання з нагоди 94 річниці з Дня народження Путивльського педагогічного коледжу імені С. В. Руднєва.
               Історію коледжу творять віддані своїй справі люди: працелюбні, дисципліновані, відповідальні, грамотні, чесні, творчі особистості. Я пишаюся вами і бажаю віри та впевненості в собі, світла в душі та радості в серці, творчих перемог, невичерпної енергії. Мира. Добра. Достатку. Спокою в сім'ях. Духовної гармонії.
              Як зіницю ока бережіть нетлінні цінності й традиції своєї Альма Матер.
              Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться повною мірою реалізувати поставлену мету.

З повагою, директор педколеджу.