Цілюще джерело Шевченкового слова

У кожному історичному періоді постать Тараса Шевченка мала свої духовні й естетичні виміри. По-своєму читало кожне покоління «Кобзаря». Сила поетичного генія відчувається і сьогодні. Твори Кобзаря сіють зерна світла й добра, палахкотять незгасним полум’ям безкомпромісної справедливості, проникливої мудрості.

У світлі нового часу ми ще ясніше осягаємо життєвий подвиг цієї людини, ще повніше усвідомлюємо невмируще значення його творчості. Студенти Путивльського педагогічного коледжу захоплюються поетичним словом великого Кобзаря.Березень у нашому коледжі називають Шевченковим.І це не випадково.  Щороку в цей час триває тиждень «Шевченко – наш. Він для усіх століть». Цьогоріч студентів об’єднала літературно-музична вітальня «Цілюще джерело Шевченкового слова». Учасники літературного гуртка присвятили Шевченкові збірку авторських поезій «Тобі, Тарасе». Милувала око фотовиставка «Шевченко – геній людства». Для студентів І-ІІ курсів випускники провели екскурс в минуле «Енциклопедія життя Т.Г. Шевченка».
     26  лютого у районному будинку культури відбувся конкурс шанувальників Шевченкового слова. І вкотре перемога за нашими студентами. І місце у номінації «Виразне читання» – Лучка В. (викладач Бабій Т.М.),
ІІ місце – Михайлик Т. (викладач Жидкова Т.І.). І місце за авторську поезію про Кобзаря – Шинківська І. (викладач Пилєва О.М.).Колода А. (викладач Карандашова Н. С. )  - ІІ місце в номінації «Оспівана поезія».
     Лучка Вікторія взяла участь в обласному відбірковому конкурсі читців поезій Т.Г. Шевченка, нагороджена дипломом за почесне ІІІ місце. Конукрс було проведено за участю працівників районного будинку культури.
     Тертична А. (викладач Жидкова Т.І.), Кладько Т. (викладач Бабій Т.М.) – переможниці обласного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка.
    Студенти переконані, що життєвий приклад Т. Шевченка – дзеркало душі нашої, його спадщина – невичерпне джерело творчості.