Розмай студентського креативу

РОЗМАЙ СТУДЕНТСЬКОГО КРЕАТИВУ

Замислювались ви коли-небудь над тим, наскільки важливою є вчительська праця? Що незвичайного у професії, яка пов’язана з формуванням і розвитком людської особистості? І чому саме вчительку називають другою мамою?
     Наші четверокурсники після проходження переддипломної практики переконались, що професія вчителя – найважливіша у нашому суспільстві.  І хоч це дуже складна і копітка робота, але й водночас - це дуже цікава професія.

Тому в нашому коледжі вже традиційно після закінчення переддипломної практики відбувається конкурс педагогічної майстерності, в якому беруть участь майбутні вчителі початкових класів. Це команди «Смугастий рейс» 4-А курсу та «Форте» 4-Б курсу.
     Конкурс складався з 6 завдань, кожне з яких оцінювалося за 5-бальною шкалою.
     В конкурсі «Привітання», яким розпочиналось змагання, журі оцінювало змістовність і лаконічність, виразність та артистизм, різножанровість, а також культуру зовнішнього вигляду.

Команда 4 курсу, групи «А» «Смугастий рейс»

Команда 4 курсу, групи «Б» «Форте»

Про свої перші кроки на педагогічній ниві учасники змогли поділитися у конкурсі «Розминка».

Вчитель покликаний бути комунікативним лідером, мовною особистістю, гарним оратором. Адже на нього дивляться щодня десятки дитячих очей, всіх потрібно зацікавити, навчити слухати та розуміти почуте. Це вміння студенти-учасники продемонстрували під час своїх публічних виступів.
     В конкурсі капітанів головам  команд довелося виявити ініціативу, спритність, відшукувати правильний влучний варіант відповіді й вдало складати каламбури на педагогічну тематику. Вміння співпрацювати й поважати один одного, дотепні і творчі відповіді впливали на настрій запрошеної публіки.

Капітан команди «Форте»                                                                  Капітан команди «Смугайстий рейс»
       Степановська Анна                                                                                               Точиленко Наталія
      У танці відображається емоційно-образний зміст музичних творів засобами пластичних рухів людського тіла. Батл – боротьба, змагання, через поєднання  різних музичних композицій, що розкривають почуття, настрій, характер, відтінки різноманітних видів і форм танцю, відображаючи культурний розвиток майбутнього педагога. При оцінюванні конкурсу «Танцювальний батл» увага компетентного журі зверталася на узгодженість дій представників команди, відтворення характеру мелодії, почуття ритму.

А конкурс «Хоббі» засвідчив, що наші учасники – розвиненні особистості, вони встигають поєднувати свої професійні вміння з власними захопленнями, що знайшли відгук у прекрасних картинах, піснях, віршах, танцях.

Дотепні казки, складені студентами педагогічного коледжу, були пов’язані з їх  професійною діяльністю, де завжди добро перемагає зло.

Атмосфера змагань завжди підтримувалась гучними оплесками глядачів, і навіть, викладачі не могли стримати емоцій. А виборола перше місце команда «Форте». Конкурсанти, вболівальники, журі, педагоги отримали масу задоволення та позитивних емоцій. Конкурс довів, що випускники готові до педагогічної діяльності. Вони креативні, мудрі, грамотні, сміливі, люблять дітей і вміють з ними працювати.