Міжнародний Конкурс "Всеукраїнський юнацький водний приз"

Міжнародний Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз»

Залученню молоді до вирішення проблем збереження  та раціонального використання водних ресурсів був присвячений Міжнародний Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз», що проходив 6 квітня  2016 р.. Патронує конкурс Її Королівська Високість Принцеса Швеції Вікторія. Його проводив Стокгольмський водний фонд та адміністрував Стокгольмський міжнародний водний інститут.

В Україні ВЮВП проходив під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за співпраці з хіміко-технологічним факультетом НТУУ «Київський політехнічний інститут»,  Національним еколого-натуралістичним центром МОНУ, КП «Водно-інформаційний центр», ДП «НДКТІ міського господарства» та ПАТ «АК «Київводоканал».
     До участі в конкурсі студентка 1 курсу, групи «А» Шеремет Вікторія представила свій проект «Джерельна вода», який був присвячений науково-технічним та соціальним аспектам водокористування – раціональному використанню води, забезпеченню суспільства якісною питною водою, мінімізації водоспоживання у всіх галузях народного господарства, збереженню та поліпшенню якості води, керуванню водними ресурсами, їх захисту.
     Проект  містив дослідницьку та результативну частини, включав опис експериментів та спостережень конкурсантки, технічні розв’язки проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.
     Даний проект був відібраний як один із кращих членами журі в Києві. Виконуючий обов’язки Міністра екології та природних ресурсів України Г.О.Вронська надіслала Вітальний лист та Подяку на адресу навчального закладу Шеремет Вікторії за  підготовку роботи «Джерельна вода» та участь у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз».
     Вітаємо Вікторію з впевненими кроками у дослідницькій роботі на Міжнародній арені. Зичимо подальших успіхів у науковій діяльності, Гран-прі Міжнародних конкурсів та поїздок за кордон, Міжнародних стипендій.