Вітаємо із заслуженою нагородою!

Сумська обласна премія імені А.С.Макаренка є вищою відзнакою обласної державної адміністрації для педагогічних і науково-педагогічних працівників, які зробили значний внесок у розвиток галузі освіти Сумської області.

Вона присуджується педагогічним працівникам, які мають особливі успіхи у справі навчання і виховання молоді, утвердження національних та загальнолюдських цінностей, забезпечення якісної освіти, розроблення і впровадження нових технологій освіти, сучасних методів і методик навчання, створення методичного та матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу, поширення передового педагогічного досвіду серед освітян, вагомий внесок у розвиток теорії і практики сучасної педагогічної науки.
   Премією відзначаються кращі працівники вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів та установ освіти, які мають значні заслуги у відповідній сфері діяльності.
   Цю престижну нагороду серед педагогів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації в цьому році отримав викладач музики нашого коледжу Іващенко Володимир Михайлович, творчий педагог, що постійно прагне до  самовдосконалення. Нагородження відбулося на відкритому форумі педагогічної громадськості Сумщини.
   Досконале  володіння  Іващенком Володимиром Михайловичем музичними інструментами в поєднанні з професійною компетентністю, знаннями дидактичних основ викладання дисциплін,  урахуванням психологічних особливостей студентів стало  умовою   досягнення високих показників у навчально-виховному процесі. Серед вихованців педагога – переможці Всеукраїнського юніорського конкурсу вокальної, диригентської та  інструментально-виконавської майстерності, регіонального конкурсу студентів та викладачів на кращу авторську пісню для учнів початкових класів, конкурсів професійної майстерності у коледжі.
   Усвідомлення необхідності розвитку педагогічних здібностей та професійного зростання студентів зробило діяльність цього викладача багатогранною. Володимир Михайлович є організатором і керівником художніх колективів коледжу:  ансамблю баяністів, оркестру народних інструментів, ансамблю балалаєчників. Всі вони – постійні учасники  концертів і  свят в закладі та місті, обласного конкурсу «Студентська весна».
   Показником високого рівня  професійної майстерності та педагогічної культури педагога є його композиторська  діяльність Він – автор гімну коледжу, гімну школи козацьких бойових мистецтв «Джура». Збірка «Вправи та етюди» є репертуарною хрестоматією для музичних колективів коледжу та міста. Володимир Михайлович  створив збірку пісень «Світ навкруги» на слова студентів для коледжного хору, став упорядником іншої студентської збірки «Срібна стежинка фантазії». Прагнення  композитора «щоб музика, яка виховала не одне покоління,  стала енергійним стимулом зростання не тільки співацької активності, культури поколінь українців, а й утвердженням національної гідності та відповідальності за долю України» надихнуло його на створення ряду обробок народнопісенних творів за збіркою професора В.В. Дубравіна «Пісні Сумщини».
   Вітаємо Володимира Михайловича з заслуженою нагородою. Зичимо здоров’я, натхнення, творчих успіхів.