Першовересень радо зустрів студентів у стінах Путивльського педагогічного коледжу ім. С. В. Руднєва

Першого вересня у Путивльському педагогічному коледжі, як і по всій Україні, пролунав перший дзвоник.
     Щороку це свято у стінах нашого закладу відбувається урочисто, радісно, у теплій родинній атмосфері. Не став винятком і цьогорічний День знань.

Студенти педагогічного коледжу імені С.В.Руднєва з нетерпінням очікували першого вересня. Адже, для тих, хто ще вчора був учнями, сьогодні нарешті переступили поріг нашого вищого навчального закладу як  студенти, що здобуватимуть таку омріяну професію педагога! А старшокурсники після довгих і цікавих літніх канікул дочекалися зустрічі із одногрупниками та своїми вже рідними викладачами. Усі радо вітали та приймали в дружню велику родину нове поповнення, студентів-першокурсників. Святкового настрою додавала чудова сонячна погода, милозвучні пісні, щирі привітання та усмішки. Чимало студентів прийшли до коледжу на святкову лінійку у вишиванках, це свідчить про патріотичний дух, про свою приналежність до великої української нації.
     Радість свята поєдналася із сумом: хвилиною мовчання було вшановано пам’ять воїнів загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.  А після урочистостей адміністрація коледжу обговорила з батьками питання про покращення навчання студентів, тим часом у кожній групі було проведено перше заняття «Україна єдина, красива і сильна. В мирі і любові до своєї землі, Україна – це ми!»
     Щиро вітаємо адміністрацію, викладачів та студентів з початком нового навчального року! Зичимо терпіння, завзятості, успіхів та нових звершень!