Вітання директора педколеджу!!!

Шановні колеги!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти.
   Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, педагогічну майстерність, безкорисливе добро, що повсякчас даруєте своїм вихованцям.
     Ви вносите значний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи молоді неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності, прагнення змінювати на  краще життя і долю своєї країни.
     Нехай на цьому благородному шляху завжди супроводжує Вас успіх, щедрою буде викладацька доля, обминають життєві негаразди, а серця зігріває людська довіра та любов.
    Бажаю шановні колеги, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання молодого покоління – майбутнього нашої України.

директор педколеджу

Л.Б.Фомакін