День вчителя – одне із найяскравіших осінніх свят

З-поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня Україна врочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
    У цей день ми даруємо слова вдячності педагогам за їхню нелегку працю, терпіння, мудрість і любов.
   Святкова зала Путивльського педагогічного коледжу імені С.В.Руднєва зібрала представників цієї почесної професії, задля вшанування тих, хто обрав собі долю вчителя.
    Ведучі свята – майбутні молоді вчителі нестандартно,  напрочуд  цікаво і креативно розпочали  захід у формі  інтегрованого уроку з різними  видами навчальної та виховної роботи.
    З професійним святом сіячів мудрого, доброго й вічного привітав директор коледжу Леонід Борисович Фомакін.
    Творчі колективи коледжу підготували для всіх педагогічних працівників театралізовані, музичні та танцювальні вітання, які подарували емоційне задоволення.
    Одним із сюрпризів був виступ  дітей викладачів, які у жартівливій формі бажали своїм батькам-викладачам витримки, завзяття та прохали більше уваги до себе. Цікавим і дещо несподіваним продовженнямстало виконання «Весільного обряду» вокальним ансамблем «Ярославна».
    Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники коледжу від сяючих очей студентів, від їхніх посмішок. Пісні від щирого серця, гучні оплески, радість і гордість за успіхи колег, безліч приємних несподіванок – створили особливу й теплу атмосферу.
    Задушевне свято дарувало дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за освітян        Путивльського педагогічного коледжу – талановитих, творчих, справжніх професіоналів.
    Ще раз вітаємо  педагогів коледжуі побажаємо:
     Щастя і здоров’я міцного!

Студентів вдячних!
     Чистих світанків,