Гідний студент – майбутнє країни! (17 листопада - Міжнародний день студента)

17 листопада відзначається Міжнародний день студента. Сьогодні прийнято вітати здобувачів освіти, бажати їм вдалої сесії та успіхів у навчанні.
   Студентство - воістину найкращий період життя. Саме в цей період можна  відчути на собі всі його принади. А скільки ентузіазму та різних можливостей. Поки життя надає вам все, потрібно брати від нього якомога найбільше. Роки пролітають так швидко, але назавжди залишать у пам'яті слід радісних і позитивних вражень!
   Сьогодні ми також вітаємо всіх студентів зі святом і бажаємо добре вчитися, здобувати нові знання, розвиватися та відшукати своє «Я». Бажаємо також яскравих буднів, веселих друзів, лояльних викладачів. Нехай студентські роки стануть найбільш незабутніми і крутими, принесуть знання, диплом, надійну дружбу і безліч можливостей для створення власного щастя.
   З нагоди Міжнародного дня студента бібліотека коледжу підготувала книжкову виставку «Я – студент, і я пишаюсь цим!»
Бібліотекар Надія РАДІНА