Я за безпечний Інтернет (до Міжнародного дня безпечного Інтернету)

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Його метою  є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді.  Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
   З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту здобувачів освіти від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі бібліотека коледжу підготувала літературно-публіцистичну виставку «Інтернет – територія безпеки», а також пропонує своїм користувачам переглянути відеопрезентацію «Вчимося безпечної поведінки в мережі Інтернет».

Бібліотекар Надія РАДІНА