Поезія – слово! Поезія – пісня, поезія – вільна душа!

21 березня – Всесвітній день поезії

Щороку 21 березня ми відзначаємо Всесвітній день поезії.
   Поезія – це завжди неповторність. Справжня поезія безсмертна. Поезія подібна алмазу, хоч і не має тієї твердості. Вона лікує, надихає, розчулює, смішить і не вимагає від нас багато уваги й часу. Але, якщо ви знайдете для неї трохи місця у своєму житті, то вона неодмінно вам віддячить.
   Поезія єднає. Адже схожі смаки говорять про схожі світовідчуття. Поділіться з друзями улюбленим віршем – і ви зможете відкрити для себе когось з дуже неочікуваного боку.  Ніхто не може сказати в чому секрет поетичних творів. Поезія завжди залишається загадкою. І не вірте тому, хто кричить, що не любить віршів всіляких поетів. Можливо він просто не читав шедеврів, інакше обов’язково знайшов би собі поетів до душі.

А ми запрошуємо вас заглянути до нашої бібліотеки і ознайомитись з діючою книжковою виставкою, яка присвячена Дню поезії. Можливо і ви знайдете для себе той самий неперевершений шедевр…

Бібліотекар Надія РАДІНА