Ми - Шевченкові нащадки

(урочисте онлайн-відкриття  І етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка)

«Великий факел з українського воску,
що світиться найяснішим і найчистішим
вогнем європейського поступу...»

Саме під цим гаслом 11 листопада на відеоконкурсі зібралися студенти Путивльського педагогічного коледжу імені С. В. Руднєва. У такому незвичному форматі, в піднесеній, урочистій атмосфері молоді особливо хочеться творити і здобувати перемоги.

Поціновувачів рідної мови щиро привітали зі святом Т. В. Малецька, заступник директора з навчальної роботи,  Л. В. Гойко, методист коледжу. Творчого натхнення,  креативних думок та переможного духу побажали своїм вихованцям й викладачі - наставники.

Учасники  вкотре довели, що є гідними нащадками Т.Шевченка, Б.Грінченка, Лесі Українки… Хоча переможців ще буде визначено найближчим часом, проте вкрай важливо, що обдарована молодь мала можливість поспілкуватися, долучившись до челенджу «Легенди минулих років», лінгвістичного веб-квесту «Мовні смаколики», ХХ Ювілейного Всеукраїнського радіодиктанту.

Організатори конкурсу переконані, що кожне покоління  по–своєму читає „Кобзаря” – бере з нього те, що  відповідає його духовним  інтересам. Сила ж поетичного генія відчувається, без сумніву,  саме  в тому, що Шевченко дивився далеко вперед, чим і постійно здивовує читача: сказане  поетом  більше ніж століття  тому  асоціюється і з сьогоднішнім  днем.

Шевченко – невичерпний. Титан думки і слова, і творчу спадщину його можна досліджувати вічно..