Онлайн-конкурс « У світі цифрових і математичних технологій»

Для учнів 8-9 класів загальноосвітніх шкіл з профорієнтаційною метою викладачем Фатеєвою І.О. був проведений онлайн-конкурс «У світі цифрових і математичних технологій». Завдання конкурсу - підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації.

В змаганнях взяли участь:

-     Миронівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Шосткинської міської ради Сумської області;
-     Зінівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Путивльської міської ради;
-     Клепалівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Клепалівської сільської ради Буринського району Сумської області;
-     Заріченський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Путивльської міської ради.

Конкурс  проводився в два етапи. Перший - гра «Правда чи дія». Учасники відповідали на цікаві питання та виконували різні математичнізавдання.
   Другий -  учні  розшифровували друдли. Друдл - головоломка для розвитку уяви і креативності. Друдл - це незакінчена картинка, яку потрібно додумати або домалювати.
   Не менш цікавимі захоплюючимдля учнів шкілвиявилосядомашнє завдання, яке полягало у створенні колажів «Математика навколо мене».Оцінювання творчих робіт відбулося методом голосування в групі коледжу в Facebook. https://m.facebook.com/groups/1526148800795977/permalink/3881056791971821/

У ході конкурсу учасники продемонстрували високий рівень знань з математики та інформатики, а також  почуття гумору та дотепність.
   Під час нелегкої, проте справедливої гри, за результатами голосування місця розподілилися таким чином:
   І місце – Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Шосткинської міської ради Сумської області
   ІІ місце - Зінівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Путивльської міської ради та Клепалівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Клепалівської сільської ради Буринського району Сумської області
   ІІІ місце - Заріченський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Путивльської міської ради.
   Проведення інтелектуального конкурсу сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення: логічність, здатність до абстрагування, порівняння. Ми переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.