Використання сервісів Google в умовах проведення дистанційного навчання

З метою обговорення актуальності використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій та інноваційних методів навчання під час організації дистанційного навчання в коледжі відбувся онлайн-майстер-клас «Використання сервісів Google в умовах проведення дистанційного навчання».

У процесі спілкування практичним досвідом щодо використання сучасних освітніх сервісів поділилися викладачі інформаційних технологій Фатеєва Інна Олександрівна, Тесленко Яна Василівна.
   Методист коледжу Гойко Людмила Володимирівна звернула увагу на широкі можливості застосування сучасних програм, які дають змогу забезпечити особистісно зорієнтований характер навчання, створюють умови для успішної побудови персональних освітніх траєкторій студентів.
   Знання і методичні поради щодо організації освітнього процесу в сучасних умовах викладачі коледжу реалізують під час створення телекомунікаційних проєктів, проведення занять із застосування інформаційних та інноваційних педагогічних технологій.