Захист курсових робіт студентами спеціальності 231 «Соціальна робота»

21 травня відбувся захист курсових робіт студентами  спеціальності 231 «Соціальна робота».

Написання курсової роботи допомагає студентам систематизувати отримані теоретичні знання та набути навички проведення експериментальних досліджень.
   Тематика курсових робіт відповідає завданням навчальних дисциплін і тісно пов’язана з практичними потребами соціальної сфери. Випускниками презентовані цікаві, змістовні, аргументовані  виступи з використанням сучасних методів унаочнення.
   Результати захисту показали, що студенти не лише на достатньому рівні володіють теоретичними знаннями, а й уміло застосовують їх для розв’язання конкретних практичних завдань, що є необхідною умовою становлення їх як фахівців.
   Одними з кращих робіт комісією були визнані курсові дослідження Буц Анастасії, Гурєєва Максима та Гаманок Марини.
   Вітаємо випускників із успішним захистом курсових робіт!