Пишаємось здобутками!

Надання іменних стипендій – одна із форм визнання досягнень та заохочення кращих студентів
   Відповідно до рішення обласної комісії з призначення іменних стипендій, з метою морального та матеріального заохочення студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти видано розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.09.2021 № 593-ОД "Про встановлення у 2021/2022 навчальному році іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації для студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти області", яким затверджено список із 40 здобувачів освіти, які у 2021/2022 навчальному році отримуватимуть зазначену матеріальну винагороду.

29 вересня 2021 року у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулось урочисте вручення іменних стипендій голови обласної державної адміністрації студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти.
   Серед нагороджених – студентка четвертого курсу спеціальності Початкова освіта Москаленко Ангеліна.
   Коледж пишається здобутками Ангеліни та бажає успіхів, творчих злетів на освітянський ниві!