ПИШАЄМОСЬ ЗДОБУТКАМИ 2023

Надання іменних стипендій – одна із форм визнання досягнень та заохочення кращих студентів.
   Іменні стипендії  голови Сумської обласної державної адміністрації призначаються  здобувачам вищої та фахової передвищої освіти, які виявили високий рівень досягнень у навчанні, науковій та громадській діяльності,  метою морального та матеріального заохочення  та підтримки студентів.
   26 вересня 2023 року відбулось урочисте вручення іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти.
   Серед нагороджених – студентка третього курсу спеціальності Початкова освіта Безверха Анна, яка є постійною учасницею і переможницею численних районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів і олімпіад.
   Пишаємось здобутками Анни та бажаємо успіхів, творчих злетів на освітянський ниві!
Юлія СТЬОПОЧКІНА, завідувач відділення