РОЗВИТОК КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ У ПРІОРИТЕТІ

Викладачка англійської мови Наталія Кисла першочерговим завданням навчання іноземної мови вбачає розвиток комунікативної компетенції здобувачів освіти, їх готовності спілкуватися в іншомовному оточенні.
   Тому її відкрите заняття з теми «Покупки. Торгівельні центри. В супермаркеті.» проходило в комунікативному руслі з використанням сучасних можливостей дистанційного навчання.
   Студенти висловлювали своє ставлення до проблеми сучасного консюмеризму, мали віртуальний тур лондонськими торгівельними центрами, здійснили онлайн-покупки фешенебельного одягу.
   В другій половині заняття Наталія Кисла провела віртуальну екскурсію канадським супермаркетом, знайомлячи студентів з назвами основних відділів. Також здобувачі освіти вчилися купувати продукти в англомовному середовищі.
   Викладачка переконана, що євроатлантичні інтеграційні процеси України неможливі без відмінного володіння англійською мовою її громадянами.