Чергове засідання педагогічної ради

11 січня відбулось чергове засідання педагогічної ради КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С. В. Руднєва», на початку якого в. о. директора Світлана КОВАЛЬОВА привітала колег з прийдешнім Новим 2023 роком.

Відповідно до порядку денного, т. в. о. заступника директора з навчальної роботи Юлія СТЬОПОЧКІНА доповіла про результати роботи педагогічного колективу в І семестрі 2022/2023 навчального року, ілюструючи динаміку показників якості освітнього процесу діаграмами, графіками і таблицями презентації.

Голови циклових комісій акцентували увагу на проблемних питаннях організації освітнього процесу в умовах воєнного часу, які стали перспективними для вирішення у ІІ семестрі поточного навчального року.
   З вірою в Перемогу, упевненістю та великими планами колектив коледжу розпочав 2023 рік!