ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ВИКЛАДАЧА – ЕФЕКТИВНИЙ ШЛЯХ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ

В онлайн-режимі  в коледжі відбулося чергове засідання Школи удосконалення педагогічної майстерності.
   Надання молодим педагогам науково – методичної допомоги у розв’язанні першочергових завдань, позитивна мотивація на їх творчу діяльність, вивчення передового педагогічного досвіду – це одні із завдань, що ставили перед собою організатори зустрічі.
   Досвідом щодо підвищення якості підготовки майбутніх педагогічних працівників в умовах воєнного стану ділилися викладачі природничих дисциплін Ірина Стародубцева, іноземної мови Наталія Кисла, дошкільної педагогіки Ірина Опанасенко.
   Учасники школи познайомилися з вимогами щодо планування та проведення онлайн-заняття, розглянули шляхи підвищення якості підготовки фахових молодших бакалаврів, взяли участь у засідання круглого столу щодо інформаційного забезпечення освітнього процесу в закладі, до якого долучилася завідуюча бібліотекою Світлана Зайцева.
   Соціальним педагогом коледжу Іриною Подшивайловою для учасників зібрання було проведено практичне заняття  «Як запобігти булінгу та мобінгу в освітньому процесі».