НА ВІСТРІ ЧАСУ - АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ

У  навчальному закладі відбулося планове засідання методичної ради, на якому наскрізною лінією проходило питання підготовки навчального закладу до акредитації освітньо-професійної програми Фізична культура і спорт. Розглядалися критерії самооцінювання, що  включають структуру та зміст освітньо-професійної програми, організацію прийому на навчання, кадрове забезпечення освітнього процесу, внутрішнє забезпечення якості освіти, освітнє середовище та матеріальні ресурси.

Особливу увагу було звернено на загальні принципи створення силабусу, його структуру та оформлення, сучасні тенденції STEM-освіти у  практиці роботи  початкової школи, розміщення інформації на веб-сайті коледжу та сторінках в соціальних мережах.