Україна – країна героїв

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов дoріднoї землі, мужність та героїзм.
   6 грудня в Україні відзначається День Збройних Сил України. Це свято було запроваджено у 1993 році постановою Верховної Ради, адже саме 6 грудня 1991 року прийняли закон “Про Збройні Сили України”, що вважається офіційною датою створення армії незалежної України.

Традиційно в цей день ми вшановуємо всіх військових. І сьогодні особливо щиро і глибоко вдячні їм. Нині, коли українська армія доводить вірність Батьківщині, захищаючи її кордони і свій народ, це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. Студенти Путивльського педагогічного коледжу взяли участьу  патріотично – пізнавальна грі «ЗСУ – армія нескорених», яка сприяла розширенню знань з історія держави та Збройних Сил України. Цей захід – справжній доказ того, що військовий – це дуже нелегка та відповідальна професія.
   Бажаємо всім захисникам України бути гідними синами своєї Батьківщини, з честю захищати рідну землю.
   Міцного здоров’я, віри в силу нашої України та  Перемоги! Миру вам і вашим родинам!

Культорганізатор Світлана РЕДВАНСЬКА