Вітаємо з перемогою!

З метою підтримки дітей та сприяння соціальному становленню особистості, презентації творчих досягнень обдарованої молоді,  популяризації української сучасної та народної культури, здобувачі освіти коледжу долучилися до участі у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Оксамит Fest».     За результатами конкурсу студентка IV курсу Катерина ПРИМАК – лауреат I ступеня у номінації «Вокал» (викладач Чурочкіна Я. М.). Впевнену перемогу вона здобула завдяки неперевершеному виконанню солоспіву лемківської народної пісні «Під облачком». Ця пісня пропагує національну українську автентичність, адже лемки є однією зі складових частин великого українського народу.
   Віримо в нашу перемогу та бажаємо Катерині вдосконалювати свій талант, даруючи людям втіху і відраду, прославляючи рідну землю!

Викладач музичного мистецтва Яна ЧУРОЧКІНА