НАША СИЛА – В ЄДНОСТІ!

День єднання – свято, започатковане Президентом України Володимиром Зеленським на знак протидії агресії рф напередодні повномасштабної війни. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу. Сьогодні ми, як ніколи, єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє щасливе майбутнє.
   Саме в єднанні наша сила і міць, - стверджують здобувачі  Путивльського педагогічного фахового коледжу. Свідченням цього є активна позиція студентської молоді в патріотичному інтерв’юері «Україна – країна об’єднаних людей», який розпочався виконанням Гімну України. Студентське самоврядування ініціювало проведення флешмобу «Єднаймося заради Перемоги!»
   Неймовірне задоволення, відчуття радості й щирі посмішки від спілкування переповнювали серця й душі учасників дійства. Вони насолоджувалися українським словом, українськими традиціями, українською піснею.

З Днем єднання, Україно!
НАША СИЛА – В ЄДНОСТІ!