Майбутнє починається сьогодні

Студентський рух – запорука успіху держави, адже саме студенти є творцями нової нації, нового світобачення та прогресивних ідей. Здавна студентство стояло біля витоків основних політичних перетворень у суспільстві. І зараз активна молодь із власним світоглядом та переконаннями прагне не залишатися осторонь і поспішає внести власний вклад у формування та становлення нашої держави.

Вже традиційним в коледжі стало проведення Тижня студентського самоврядування. Цього року  він  проходив з 14 по 18 листопада. Основна його мета: формування і розвиток соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, прагнення зробити студентське життя змістовним, радісним, цікавим. Це – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає  змогу відчути себе справжніми керівником і разом з тим зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.
   Нехай щастить вам на всіх життєвих дорогах!

Культорганізатор Світлана РЕДВАНСЬКА