ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ЦЕ РОЗУМІННЯ ТОГО, ЩО ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО БУТИ НЕ ТАКОЮ, ЯК ІНШІ

У рамках відзначення Міжнародного Дня Толерантності та з метою формування у здобувачів освіти загальнолюдських, моральних цінностей, розвитку почуття емпатії, терпіння, доброти та поваги з 13 по 17 листопада 2023 року проведено «Тиждень Толерантності».
   Активними учасниками та організаторами заходів разом з психологічною службою стали лідери студентського самоврядування. План проведення «кольорового тижня» був насичений та різноманітний. Тематичні заходи подарували учасникам освітнього процесу відчуття єдності у площині добра та відповідальності, безпеки й гармонії.
   Аби досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти та бійки, кожному доцільно сформувати у собі толерантність. Кожен свідомий громадянин повинен усвідомлювати, що право жити у вільній державі потрібно цінувати і шанувати. Щоб бути гідним, потрібно бути толерантним!

Психологічна служба коледжу