Всесвітній День Здоров’я

Всесвітній день Здоров’я щорічно відзначається 7 квітня.
   Традиція проводити в цей день заходи присвячені проблемі збереження здоров’я та профілактики захворювань, приурочена дню створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я, на яку покладено вирішення міжнародних проблем пов’язаних з охороною здоров’я населення планети.
   Мета свята привернути увагу до проблем охорони здоров’я та необхідності розгорнутої й всеохопної профілактики захворювань, здорового способу життя.
   Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб. Більш широко під здоров’ям розуміється стан фізичного, Духовного та соціального благополуччя. Навчаючись на дистанційному навчанні студенти коледжу відмічають День Здоров’я фізичними вправами, які позитивно впливають на організм, розвивають фізичні якості, та прищеплюють здоровий спосіб життя.

Керівник фізичного виховання
Осадчий В.І.