Товариська зустріч з баскетболу міст Путивль-Буринь

25 травня 2021р. в спортивному залі Путивльського педагогічного коледжу відбулась товариська зустріч з баскетболу м. Путивль-Буринь, присвячена Дню героїв України.

Перед матчем гості турніру відвідали музей С.В. Руднєва.
   Першими зіграли Педколедж-Буринь 2004-2005 р.н. З рахунком 84-50 виграли студенти 1 курсу педколеджу. БК «Партизан» (Путивль) виграв у команди м. Буринь 70-63, де грали учасники 2006-2007 р.н.
   В номінації кращий снайпер в команді педколеджу став Андрієнко Кирило,  кращий захисник - Попко Станіслав, педколедж.
   В команді Буринь кращий снайпер - Голубков Вадим, кращий захисник - Карачьов Олександр.
   Учасники 2006-2007 р.н. в номінації кращий снайпер  став Стрижак Данило – БК «Партизан», захисник – Соколов Владислав. В команді м. Буринь кращий снайпер - Листунов Денис, кращий захисник - Маленко Анастасія. Баскетболісти були нагороджені грамотами.
   Головний суддя змагань - Олександр Миколайович Цвєтков – викладач Путивльського педагогічного коледжу, підводячи підсумки зустрічі, побажав всім учасникам змагання подальших перемог на обласних, Всеукраїнських змаганнях.

Керівник фізичного виховання
Осадчий В.І.