Кубок України з хортингу

Хортинг – це сучасне українське бойове мистецтво,  створене в Україні;  походить від назви острова Хортиця,  де розташовувалася Запорізька Січ.

Саме Січ, на думку засновника хортингу Едуарда Єрьоменка, була місцем  народження козацької доблесті і звитяги.

21 серпня 2009р. Міністерство молоді та спорту України офіційно визнало хортинг як вид спорту.
   В наш час хортинг – це повноконтактне  комплексне єдиноборство з універсальним набором ударів та прийомів, максимально наближене до змішаних єдиноборств.
   18-19 грудня в м. Харків проходив кубок України з хортингу.
   У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени України. На цей турнір від Путивльської громади вперше завітали студенти Путивльського  педагогічного фахового коледжу імені С.В. Руднєва Павло Працков та Єгор Коваленко. Протягом 2 днів відбувалися бойові сутички. І ось фінал Павло Працков  стає чемпіоном, а Єгор Коваленко - срібним призером змагань.
   Адміністрація коледжу та викладачі ЦК фізичного виховання щиро  вітають студентів з перемогою і зичать їм подальших звершень та спортивних здобутків.

Керівник фізичного виховання
Віктор ОСАДЧИЙ