ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ З БОКСУ

25 березня в спортивному залі Путивльського педагогічного фахового коледжу за ініціативою викладача-тренера навчального закладу Вячеслава ФІЛІПЕНКА відбувся відкритий чемпіонат Путивльської громади з боксу, присвячений Збройним силам України.
   До міста Путивль завітали спортсмени команд м. Суми «Атом», «Колос», «Спартак», смт. Боромля, м. Глухів, м. Кролевець, м. Буринь та м. Путивль. 50 спортсменів різного віку виборювали  право стати чемпіонами.
   Серед здобувачів освіти у ваговій категорії 85 кг срібним призером став студент 2 курсу, групи «Б» Максим ГРИГОР’ЄВ.
   Для спортсменів-боксерів, окрім змагань, провели екскурсію по навчальному закладу.
   Адміністрація коледжу вітає Максима ГРИГОР’ЄВА та його тренера Вячеслава ФІЛІПЕНКА з успішним виступом та бажає подальших спортивних досягнень.

Керівник фізичного виховання Віктор ОСАДЧИЙ