ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З БОКСУ

25-30 квітня в місті Житомир пройшов Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді та жінок, присвячений пам’яті майстра спорту України міжнародного класу з боксу Р. П. Оглу.
   Змагання відбулись за сприяння начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія БУНЕЧКО.
   Максим СКРИПКІН, вихованець школи боксу викладача фізичного виховання Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва Вячеслава ФІЛІПЕНКА, у півфіналі поступився Ярославу СОКОРУ (Закарпатська область) - кандидату в майстри спорту. Він став бронзовим призером цих змагань. Максим виконав норматив кандидата в майстри спорту.
   Адміністрація коледжу вітає Максима СКРИПКІНА та тренера з боксу Вячеслава ФІЛІПЕНКА з успішним виступом на Всеукраїнському турнірі.
Керівник фізичного виховання Віктор ОСАДЧИЙ