mega888

Легкоатлетичний крос

Легкоатлетичний  крос
     12-13 жовтня в м. Суми на Басах пройшли обласні змагання з легкоатлетичного кросу в залік 22 Обласної спартакіади.
     В змаганнях прийняло участь 12 команд.
Першим на дистанцію 500 м вийшли дівчата. Студентка 4 курсу, групи «Д» Галак Олена зайняла 3 місце, поступившись 1-2 сек. 1 та 2 місцям, а студентка 2 курсу, групи «Д» Патлавська Тетяна зайняла 6 місце.
     На дистанції 1000 м серед юнаків студент 3 курсу, групи «Д» Стешков Владислав зайняв почесне 3 місцеа Приходько Володимир, студент 4 курсу, групи «Д», зайняв 5 місце.
     При підведенні підсумків наша команда набрала 379 очок і зайняла 3 загальнокомандне місце.
     Адміністрація коледжу, секція фізичного виховання вітають бронзових призерів області і бажають їм подальших перемог.