Настільний теніс

03-04 листопада в м. Суми проходили змагання з настільного тенісу в залік 22 Обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
     В змаганнях приймало участь 12 команд області.
    Ігри проходили по коловій системі, де кожна команда повинна була пройти великий шлях до перемоги.
     Змагання проходили на базі Сумського машинобудівного коледжу.
     Два дні ігор виявили переможців: 1 місце зайняла команда Політех Конотоп, набрали 22 очка; 2 місце - Путивльський педагогічний коледж - 21 очко, 3 місце - Сумський машинобудівний коледж (Машколедж) - 20 очок.
  Руденко Іван,Черв’яцов Роман, Коновалов Владислав - студенти  фізкультурного відділення, які показали високий рівень підготовленості. Підготував тенісистів викладач-тренер Осадчий Микола Вікторович.
     Адміністрація коледжа, секція фізичного виховання вітають срібних призерів області і бажають їм подальших перемог.

Керівник фізичного виховання
Осадчий В.І.