Богатирські розваги

2 грудня в спортивному залі коледжу пройшли спортивні змагання "Богатирські ігри", присвячені Дню Збройних Сил України.
     Перед студентами виступив учасник АТО, капітан поліції Анякін Максим Миколайович - випускник коледжу 2002 року.
     8 студентів фізкультурного, шкільного відділень розпочали боротьбу за Кубок найсильнішого богатиря коледжу.
     Проходили цікаві завдання: марш (кидок),  утримання ваги; переправа, лебідка, богатирська прогулянка, жим штанги, піднімання гантелі 16 кг.
     Студенти намагалися показати високий результат. Але перемога дісталася найсильнішому, ним став студент 4 курсу, групи «Д» Пустовойтенко Денис, 2 місце зайняв Чумак Сергій 2 –Д курс, 3 місце - Ананченко Максим 4-Д курс (всі студенти фізкультурного  відділення).
     Чемпіон і призери булі нагороджені кубками, медалями та грамотами.
     Змагання показали те, що наші студенти мають гарну фізичну підготовку.

Керівник фізичного виховання
Осадчий В.І.