Чемпіони області з баскетболу

В місті Суми з 09 лютого 2016 року проходили Обласні змагання з баскетболу (дівчата) в залік 22 обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а.

В змаганнях приймало участь 6 команд.
    З жеребкуванням Путивльський педагогічний коледж потрапив у 1 групу разом з Політех Конотоп, Сумським СНАУ і, вигравши всі  зустрічі, зайняв у своїй підгрупі перше місце.
     А другій підгрупи Сумський машинобудівний коледж обіграв Будівельний коледж, Конотопський політех.
     В стикових іграх Путивльський педколедж обіграв Конотоп політех і з рахунком 45:40 виграв у машколеджа і став вдруге Чемпіоном області .
         Адміністрація коледжа, ПЦК фізичного виховання вітає тренера команди Фатеєва Артема Павловича та його вихованців з перемогою і бажають подальших успіхів.

Керівник фізичного виховання
Осадчий В.І.