День збройних сил України

В день святкування 25 річниці Збройних сил України в Путивльському педагогічному коледжі відбулись Богатирські ігри.

8 студентів боролись за звання найсильнішого богатиря коледжу. Змагання проходили в 3 тури. В 1 турі були такі конкурси: марш кидок, утримання ваги, переправа, лебідка, надування шарів.
   В другому турі студенти позмагалися в  переноски мішків, богатирській прогулянці, перекиду колеса. В фінал вийшли 4 студента, де розпочалась боротьба за перемогу. Вправи ускладнились, но витримка та гарна фізична підготовка виявила переможців: так 1 місце зайняв студент 4 курсу, групи «Д» Стешков Владислав, 2 місце – студент 3 курсу, групи «Д» Даценко Ярослав, 3 місце – студент
4 курсу, групи «Д» Скляренко Артем студент .
   Чемпіон та призери були нагороджені грамотами та кубками.
   Змагання показали що студенти фізкультурного відділення мають високу спортивну підготовку.

Керівник фізичного виховання Осадчий В.І.