Процедура працевлаштування випускників

ПРОЦЕДУРА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ
КЗ СОР «ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ С. В. РУДНЄВА»

КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С. В. Руднєва» постійно проводить роботу зі студентами та випускниками, яка спрямовується на створення необхідних умов для ефективної реалізації їх права на працю та забезпечення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Така діяльність направлена не тільки на інформування студентів та випускників про наявні актуальні вакансії, а й на забезпечення їх необхідною консультаційною підтримкою на шляху від обрання вакансії до офіційного працевлаштування, з урахуванням сучасних тенденцій ринку праці.

Основні завдання, які ставить перед собою Коледж щодо працевлаштування:
- сприяння працевлаштуванню випускників;
- проведення постійного аналізу попиту і пропозицій на ринку праці щодо педагогічних фахівців;
- координація діяльності відділень та циклових комісій щодо створення узагальнених навчально-методичних рекомендацій для оптимізації процесу працевлаштування студентів та випускників;
- активна співпраця з державною службою зайнятості населення, органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами,   установами та   організаціями,   які виступають потенційними роботодавцями з питань працевлаштування студентів та випускників, а також оптимального узгодження реальних потреб ринку праці та ринку освітніх послуг;
- забезпечення студентів та випускників інформацією про можливість і умови працевлаштування на основі укладених договорів, окремих заявок і оголошень в засобах масової інформації;
- інформування студентів і випускників коледжу про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці;
- розроблення і ведення супровідної документації, підготовка звітних даних коледжу з питань працевлаштування.
   В Коледжі діє система ступеневої освіти. Освітньо-професійна програма підготовки фахового молодшого бакалавра забезпечує одночасне здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти з можливістю здобуття повної загальної середньої освіти та педагогічну професію. Випускники усіх спеціальностей КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С. В. Руднєва» можуть, за бажанням, здобути наступний освітній ступінь, продовживши навчання у закладах вищої освіти ІІІ-ІVрівнів акредитації.
   Працевлаштування випускників за фахом відбувається відповідно до ДК 003:2010 конкретної освітньо-професійної програми.