Наявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір плати за навчання

Гуртожиток Путивльського педагогічного фахового коледжу знаходиться поряд із навчальним корпусом у затишному мальовничому місці.
   Гуртожиток - це другий дім, де молодь має комфортні умови для проживання та відпочинку, які щороку покращуються.
   Будівля має коридорну систему. Проєктна потужність гуртожитку - 286 місць. Приміщення першого поверху призначені  для загального користування. У гуртожитку створені й підтримуються на належному рівні соціально-побутові умови для успішного навчання та проживання.
   Плата за проживання у гуртожитку за місяць складає 604,00 грн., що становить 40% від мінімальної академічної стипендії (наказ МОН, Мінфіну та МОЗ  № 284/423/173 від 28.03.2011 р. «Про встановлення граничного розміру плати за проживання в студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності»).

У просторому холі міститься вся необхідна інформація для мешканців та гостей гуртожитку.

На кожному поверсі функціонують побутова кімната, санітарний вузол, кухня, кімната для сушки білизни, кімната гігієни, душові, пральна кімната, приміщення для прасування білизни й одягу.

Житлові кімнати розраховані на два-три місця та обладнані сучасними меблями.

На 1 поверсі розташовані кімнати для самопідготовки.

У гуртожитку наявний швидкісний інтернет з Wi-Fi мережею.

Кімнати відпочинку та проведення дозвілля.